Thoddoo Inn

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Thoddoo Inn
$$$$

Beschrijving

Dit Thoddoo Inn met 4 sterren heeft een rustige ligging in de buurt van een strand gedeelte. Één van de hoogtepunten van deze herberg is Wi-Fi in de hele accommodatie.

Locatie

Het pand met 8 kamers is op slechts 600 meter loopafstand van een privé strand. Gasten kunnen het centrum van Thoddoo over 5 minuten met de auto bereiken. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Guest beach waarderen, dat op 600 meter verderop ligt.

Kamers

De 8 units bij Thoddoo Inn zijn geluidsdicht, sommige hebben geluiddichte ramen samen met een minibar. Sommige kamers zijn voorzien van een privébadkamer inclusief een haardroger en een inloopdouche. Voor meer comfort worden toiletartikelen voor gasten samen met een inloopdouche verstrekt. Gasten kunnen profiteren van uitzichten van de tuin.

Eten en Drinken

Het ontbijt is geserveerd in het restaurant. Bovendien biedt Lagoon Restaurant een keuze aan Aziatische delicatessen, op slechts 550 meter afstand.

Zaken en Recreatie

Inn biedt windsurfen, snorkelen en duiken om te oefenen en fietsverhuur. Sportliefhebbers kunnen deelnemen aan fietsgebruik en wandeltochten, georganiseerd door het pand in Thoddoo.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 12:00
tot 12:00
Voorzieningen
Geen parkeergelegenheid.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Kinderen en extra bedden
Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebouw
Aantal kamers:8
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Deluxe Familie Kamer
  • Max:
    4 personen
  • Bed opties:
    Tweepersoonsbedden
Deluxe Kamer met een Queen Size Bed
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Tweepersoonsbed
  • Uitzicht op de tuin
  • Douche
  • Balkon

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parking
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Buiten eethoek

Restaurant

Picknickplaats/ Tafels

Pendeldienst

Luchthavenshuttle (toeslag)

Wasserij
TV

Flat-screen TV

Sport en Fitness

  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Visserij

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice

Eten

  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels
  • Diner

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderbuffet

Spa en Recreatie

  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Vermaak
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Openluchtbad

Kamer met uitzicht op

  • Uitzicht op de tuin

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Droger

Media

  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Parketvloer
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Thoddoo Inn

💵 Laagste kamerprijs 52 €
📏 Afstand tot het centrum 500 m
✈️ Afstand tot de luchthaven 5.8 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Malé International Airport, MLE

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Sosun Magu Thoddoo Inn, Aa. Thoddoo, Sosun Magu, Maldives, Thoddoo, Malediven, 09010
Kaartweergave
Sosun Magu Thoddoo Inn, Aa. Thoddoo, Sosun Magu, Maldives, Thoddoo, Malediven, 09010
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Thoddoo
590 m
Valhu Magu
Masjidhul Aisha
590 m
near the pier of Thoddoo
Masjid Abdulla
590 m
Old Mosque
590 m
Restaurant
Sun Sky Restaurant
360 m
Restaurant
Lagoon Restaurant
530 m

Beoordelingen van Thoddoo Inn

8.6 /10
Geweldig
22 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Thoddoo Inn

Hoe ver is Thoddoo Inn van het stadscentrum?
Het stadscentrum van Thoddoo is bereikbaar binnen een 5-minuten lopen vanaf Thoddoo Inn.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Thoddoo Inn hotel?
Thoddoo Inn hotel is 12 minuten rijden (10 km) van de luchthaven Malé International gelegen.
Kunnen we een pendeldienst van/naar de luchthaven verwachten die ons naar 4-sterren Thoddoo Inn brengt?
Een buspendel valt onder de aangeboden diensten bij 4-sterren Thoddoo Inn binnen 12 minuten rijden. Informeer het hotelpersoneel alstublieft over uw geschatte aankomsttijd.
Kan ik lunchen in de buurt van deze 4-sterren herberg?
Eetgelegenheden in de buurt van deze 4-sterren herberg zijn onder meer het restaurant Maracuya met gerechten van Aziatische keuken (op 5 minuten lopen vanaf de accommodatie) en het restaurant Lagoon Restaurant dat met de Europese keuken (550 m) beroemd is.
Kan ik op locatie van dit 4-sterren hotel ontbijten?
Ja, gasten van dit 4-sterren hotel kunnen genieten van een ontbijt in het restaurant.
Hoeveel kost het om bij Thoddoo Inn hotel te logeren?
De prijzen van Thoddoo Inn hotel beginnen op $131.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Thoddoo Inn?
Bij Thoddoo Inn kunnen gasten betalen met contant geld, American Express en Visa en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van de 4-sterren herberg?
Alle kamers van de 4-sterren herberg beschikken over een minibar, koffie- en theevoorzieningen en een kluis en een persoonlijk kluisje, sommige beschikken over privébadkamers en een haardroger en een inloopdouche.
Is er gratis internet bij Thoddoo Inn?
Ja, het draadloos internet wordt gratis aangeboden bij Thoddoo Inn.
Vind ik maaltijden speciaal voor kinderen in deze 4-sterren herberg?
Deze 4-sterren herberg voorziet een kindermenu voor de kleine gasten.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer